Regulamin

1. WARUNKIEM REZERWACJI domku/domków w ustalonym wcześniej terminie (po potwierdzeniu mailowym lub telefonicznym) jest PRZEDPŁATA W WYSOKOŚCI 30% CENY POBYTU (pobyty tygodniowe i dłuższe) na konto ośrodka. POZOSTAŁA CZĘŚĆ OPŁATY (tj.70%) płatna jest przelewem (wydruk wpłaty do wglądu w dniu przyjazdu) lub gotówką na miejscu (w całości z góry w dniu przyjazdu) PRZED ROZPOCZĘCIEM POBYTU (*pobyty weekendowe: przedpłata wynosi 50% ceny pobytu).

2. W PRZYPADKU REZYGNACJI Z POBYTU W USTALONYM TERMINIE: przedpłata (zaliczka) przepada.

3. NIE STAWIENIE (nie zakwaterowanie) SIĘ W ZAREZERWOWANYM TERMINIE W CIĄGU PIERWSZEJ DOBY HOTELOWEJ automatycznie anuluje rezerwację a przedpłata (zaliczka) przepada.

4. WCZEŚNIEJSZY WYJAZD (wykwaterowanie się z domku) PRZED TERMINEM KOŃCZĄCYM POBYT nie powoduje zwrotu kosztów pobytu.

5. DOBA W OŚRODKU (zameldowanie w dniu przyjazdu) ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 15.00 A KOŃCZY (wymeldowanie) O GODZ. 12.00.

6. OSOBY PEŁNOLETNIE prosimy o posiadanie ze sobą DOWODU OSOBISTEGO w celach meldunkowych.

7. OSOBY ODWIEDZAJĄCE mogą przebywać na terenie ośrodka do godziny 20.00. (OSOBY ODWIEDZAJĄCE POZOSTAJĄCE NA NOCLEG ponoszą opłatę: 50 zł /osoba /nocleg).

8. NIE WYNAJMUJEMY DOMKÓW OSOBOM NIELETNIM. OSOBY NIELETNIE MOGĄ PRZEBYWAĆ NA TERENIE OŚRODKA WYŁĄCZNIE PODCZAS POBYTU Z RODZICAMI !!! *w przypadku dokonania rezerwacji – rezerwacja będzie anulowana a zaliczka przepada.

9. OSOBOM ZAKŁÓCAJĄCYM POBYT ORAZ WYPOCZYNEK INNYM WCZASOWICZOM rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu opłaty za pobyt.

10. Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do 7.00 dnia następnego.

11. Baza noclegowa akceptuje obecność zwierząt domowych po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem. Obowiązkiem Gościa jest trzymanie zwierzęcia na smyczy lub jeśli zwierzę jest puszczone wolno – w kagańcu.   Obowiązuje zakaz trzymania zwierząt na łóżkach oraz udostępniania im kocy, które są w wyposażeniu